Par mums


     

IK “Printing technology consulting”.

Vien. reģ. nr. 40002157503.

Jur. adrese: Kr. Valdemāra iela 95-6, Rīga, LV1013, Latvija.

Tālr. mob.: +371 26797246

e-pasts: ofiss@printingtechnology.lvIK ”Printing technology consulting” ir dibināts 2010.gadā ar mērķi celt sniedzamo poligrāfijas pakalpojumu kvalitāti, veicināt poligrāfijas tehnoloģiju attīstību Latvijas poligrāfijas tirgū, veidot poligrāfijas uzņēmumu sadarbību un informācijas apmaiņu.


Mēs esam gatavi sadarbībai ar visiem iekārtu un materiālu ražotājiem, piegādātājiem, tirgotājiem. Regulāri interesējamies par jaunumiem tirgū, nodarbojamies arī ar sava personāla nepārtrauktu kvalifikācijas celšanu. Tas ir nepieciešams, lai piedāvātu pilnvērtīgas konsultācijas.


Visus darbus veicam par saviem līdzekļiem, tāpēc pētījumi un risinājumi, kurus piedāvājam pasūtītājiem ir pilnīgi neatkarīgi. Protams, ir plaši pazīstami materiālu (piemēram, krāsu vai gumiju) ražotāji, kuri izgatavo produkciju ievērojot starptautiskos standartus, bet nevar izslēgt arī jaunās tendences. Tagad tehnoloģijas attīstās ļoti strauji un mums visu laiku jāseko tām līdz.


Organizējam kvalifikācijas celšanas kursus un seminārus. Tēmas – atkarīgas no aktuālākajiem jautājumiem, kurus nosaka potenciālie pasūtītāji. Pasakiet, kas jums ir „sasāpējis” un mēs organizēsim sarunu par tieši jūs interesējušo tēmu.

Sadarbojamies ar vadošajiem speciālistiem un atkarībā no konkrēta pasūtījuma piesaistām visgaišākos nozares prātus konkrētu problēmu risināšanai.


Aicinām uz sadarbību visus, kam ir zināšanas un pieredze visdažādākajās poligrāfijas nozares sfērās. Dalīties pieredzē un zināšanās nekādā gadījumā nenesīs zaudējumus! Jūs no tā gūsiet labumu, bet tiem ar ko jūs dalīsities tikai pavērsies durvis uz jaunām zināšanām. Paaugstinot citu cilvēku kompetenci un atbildot uz viņu jautājumiem, jūs paplašināsiet savu zināšanu un spēju diapazonu. Sasniegt tādu pašu līmeni cits varēs tikai tad, kad jūs apstāsities attīstībā. Tāpēc nav jābaidās no tā, ka kāds jūs pārspēs. Jebkurā gadījumā jūs iegūsiet stipru partneri vai konkurentu, kurš mudinās jūs uz jauniem panākumiem. Ieguldīt savas zināšanas citos ir tā vērts.


Ar katru no klientiem, kuriem sniedzam konsultācijas tiek noslēgts līgums par konfidencialitātes saglabāšanu. Piesaistītie konsultanti arī tiek brīdināti par to, ka nevienam nav jāzina kādas tieši vēlmes tas ir izteicis. Ir situācijas, kurās mēs pārstāvam klientus attiecībās ar trešo personu, bet tas arī tiek darīts pēc iepriekšējās saskaņošanas.