PP pasūtītājiemPoligrāfijas produkcijas pasūtītājiem mēs piedāvājam pārstāvēt viņu intereses visos projekta tapšanas posmos.


Gandrīz katrs uzņēmums pasūta poligrāfijas produkciju savām lietvedības un prezentācijas vajadzībām, aģentūra – parasti sava klienta reklāmas vai mārketinga kampaņas ietvaros, ražošanas uzņēmums – savas produkcijas iepakošanai vai noformēšanai, izdevniecība pasūta periodiskos izdevumus un grāmatas.


Viss, kas tiek līmēts uz automašīnām, izkārts, pielīmēts vai piestiprināts uz stendiem, rāmjiem, stieņiem – arī ir poligrāfijas jomas ražošanas produkts. Ļoti bieži nākas saskarties ar nekvalitatīvi izpildītu produkciju. Protams, ja redzi “vienas dienas” skrejlapiņu vai “vienas nedēļas” plakātu ar informāciju par produktu vai pakalpojumu, īpaši nepievērs uzmanību kvalitātei. Bet, kad redzi otro, trešo, desmito skrejlapiņu un visām firmas logo ir citā krāsā vai arī plakātam krāsas katru dienu paliek bālākas vai vispār mainās – paliek žēl pasūtītāju. Viņa veidols patērētāja atmiņā labākajā gadījumā paliks neskaidrs (šai parādībai ir arī zinātnisks pamatojums). Jauki arī redzēt smalka auto reklāmu trīs dažādos žurnālos vai viena žurnāla numura dažādos eksemplāros, kur no viena maketa sanāk dažādu krāsu toņu variācijas. Gribas palīdzēt pasūtītājam cīņā ar negodīgu ražotāju. Nepatīkami, kad redzi paviršību vai zināšanu trūkumu, kas tiek izpausts uz citu rēķina.


Poligrāfijas produkcijas pasūtītājiem mēs piedāvājam pakalpojumus un risinājumus, ņemot vērā viņu vajadzības. Jāsaprot, ka uzņēmums, kas nodarbojas ar pildspalvu un šķiltavu apdruku, nevar tik pat labi nodrukāt reklāmas avīzi 100 tūkstošu eksemplāru tirāžā; ka liela tipogrāfija, kas piedāvā individuālu pieeju tieši šim pasūtījumam, pievērsīs tam tikpat uzmanības cik citiem un rezultāts būs labākajā gadījumā vidējā, nevis ekskluzīvā līmenī. Protams, ir izņēmumi, bet tie tikai apstiprina šo tendenci. Cita situācija iespējama, ja jūs uzticēsiet konkrētās produkcijas ražošanu konkrētam cilvēkam uz konkrētā līguma pamata. Bet izvēle, protams, ir jūsu ziņā.


Piedāvājam gan gabaldarbu izpildi, gan pastāvīgu apkalpošanu. Mūsu ražošanas speciālisti apkalpo uzņēmumus un organizācijas, nepārtraukti sekojot līdzi firmas stila saglabāšanai. Katram pasūtījumam tiek pievērsts tik daudz uzmanības, cik ir nepieciešams, lai produkcijas kvalitāte būtu stabila. Katrs pieprasījums tiek izskatīts individuāli un ir iespējams veikt arī pakalpojumu sarakstā neiekļautās darbības.?


Standarta piedāvājums


• racionālais pasūtījuma izpildes variants;

• kvalificētie izpildītāji;

• pieejamie materiāli;

• pieejamās tehnoloģijas;

• pēc pieprasījuma – projektu vadīšana;

• poligrāfijas procesu menedžeru sagatavošana konkrētā uzņēmuma vajadzībām;

• strīdus situāciju analīze.