"Attālinātie" pakalpojumi


CMS iestatīšana


Krāsu reproducēšanas vadības sistēmas DTP programmu nodrošinājuma iestatīšana (Color management system - CMS)

Contone proof "pēc RIP"


Contone SoftProof izgatavošana PDF formātā (iekš kura ir rastrētais 400/600 dpi JPEG formāta makets).

Halftone Proof "pēc RIP"


Halftone SoftProof izgatavošana PDF formātā. Iekš kura ir rastrētais JPEG formāta makets ar drukas lineatūru un noteiktiem rastra leņķiem, sadalīts atsevišķās lappusēs vai salikts uz izklājuma loksnes.

Izgriešanas līnijas


Izgriešanas līnijas (clipping paths)

Krāsu korekcija


Pirmā attēlu pirsdrukas sagatavošanas kvalitātes vērtēšana. Krāsu korekcija tiek veikta atbilstoši drukas apstākļiem, ņemot vērā izvēlēto papīru un drukas aprīkojumu.

Online-atbildes


Atbildes uz VISIEM jautājumiem par darba sagatavošanu drukai tipogrāfijā, uz printera, foto(mini)laboratorijā un attēlu apstrādi.

PDF labošana


Ja pārbaude uzrādīja, ka PDF faila saturā ir pirmsdrukas sagatavošanas kļūdas, un kaut kādu iemeslu dēļ tās neizdodas izlabot “atvērtajā maketā”, mūsu speciālists var izdarīt labojumus PDF failā.

PDF pārbaude


Pastāv starptautiskais standarts ISO 15930-3 (Apmaiņa ar digitāliem datiem pirmsdrukas posmā). Saskaņā ar šo standartu PDF formāta failiem jābūt izgatavotiem ar PDF/X-3 iestatījuma izmantošanu.

Pakalpojumu cenas ir uzrādītas EUR un tajās nav iekļauts PVN. Latvijas maksātājiem cenas latos pēc valūtas kursa EUR/LVL. Norēķini tiek veikti ar pārskaitījumu bankas kontā (BANK WIRE) vai citā, līgumā minētajā veidā vai arī ar sistēmas palīdzību.

Jautājumus var uzdot pa e-pastu vai caur Skype (login: PolTehKon)


Pastāv starptautiskais standarts ISO 15930-3 (Apmaiņa ar digitāliem datiem pirmsdrukas posmā). Saskaņā ar šo standartu PDF formāta failiem jābūt izgatavotiem ar PDF/X-3 iestatījuma izmantošanu. Šī iestatījuma izmantošanas priekšrocība ir tas, ka ar to nevar izgatavot failu ar kļūdām. No sākuma ir nepieciešams izgatavot PS failu un tikai no PS faila izgatavot PDF failu Adobe Distiller programmā. Ja PDF failu izgatavot neizdodas – jāmeklē kļūdas maketā un jālabo tās. Kļūdu saraksts var būt gan garš, gan arī “ne pārāk”, atkarībā no maketētāja kvalifikācijas un uzmanības. Ja kaut kādu iemeslu dēļ kļūdas atrast “neizdodas”, mēs varam piedāvāt savus pakalpojumus kļūdu meklēšanai un labošanai. Varam arī komentēt šīs kļūdas, lai tās turpmāk neatkārtotos. Gadījumā, ja darbs tiks veikts ar komentāriem – apmaksa būs atkarīga no patērētā laika. Labojumu izdarīšanai bez komentāriem – apmaksa fiksēta. Sarēžģītā darba vai liela labojumu apjoma gadījumā būs nepieciešams papildus saskaņot apmaksas summu. Darbu var veikt “attālināti”.


Mūsu speciālists pēc jūsu atļaujas saņemšanas pieslēgsies maketētāja datoram un izdarīs “kļūdu labojumu” darbu.


Ja PDF fails jau ir uztaisīts un pārbaude parādīja, ka tajā ir pirmsdrukas sagatavošanas kļūdas un kaut kādu iemeslu dēļ izlabot šīs kļūdas “atvērtajā maketā” nav iespējams, mūsu speciālists var izdarīt labojumus PDF failā. Protams, iepriekš saņemot pasūtītāja atļauju. Vēlāk izlabotais PDF fails tiek nosūtīts pasūtītājam uz saskaņošanu. Nepieciešamības gadījumā pēc faila apstrādes RIP programmā, ir iespējams nosūtīt pasūtītājam Contone SoftProof vai Halftone Proof papildus vai galīgai apstiprināšanai.


Veikt iestatīšanu un sniegt rekomendācijas var attālināti ar programmu TeamViewer un Skype palīdzību.

Failus var ievietot FTP serverī ftp://88.135.146.107/upload/ (pastāvīgajiem klientiem atsevišķa pieeja).

Par “pastāvīgajiem” kļūst klienti ar kuriem ir noslēgts apkalpošanas līgums un kuriem ir piešķirta apjomam atbilstošā atlaide.

Ir iespējams vienreizējais bezmaksas (testa) pakalpojuma pasūtījums.

Sakari tiek uzturēti pa e-pastu vai caur Skype (login: PolTehKon). Pastāvīgie klienti var zvanīt pa tālruņa numuru, kas ir ierakstīts apkalpošanas līgumā.Meklējums: